Naujienos

2010-11-23 Bendradarbiavimo keliai tiesiasi į Kaliningrado kraštą

 

Akvilė Jurgilevičiūtė

K. Donelaitis XXI a. mokytojas

Donelaičio muziejaus uždarymas – didžiulė netektis šeimoms, kurios augina jaunąją kartą tiek Lietuvoje, tiek  Kaliningrado srityje. Klaipėdos daugiavaikių šeimų bendrija, kuri bendradarbiauja su  Kaliningrado srities   gausių motinų asociacija  pakvietė  atvykti . š.m. gruodžio  18d. į  organizuojamą  teminį vakarą, skirtą K.Donelaičio gimimo datai  atminti.   K.Donelaičio pamokymai šeimai aktualūs ir šiandien, auklėjant jaunąją kartą.

                      Spalio mėn. Klaipėdos daugiavaikių šeimų bendrijos delegacija su kultūrine programa  buvo nuvykusi į Kaliningradą. Susitikimo metu buvo aptartos tolimesnio bendradarbiavimo perspektyvos.  Kaliningrado srities   gausių motinų asociacijos projektų koordinatorė pasiūlė dalyvauti savo šalies literatūros, kalbos  propagavime. Pati idėja įdomi. Klaipėdos daugiavaikių šeimų bendrijos nariai iškart pasiūlė ir temą – K. Donelaitį, kurio muziejų nori uždaryti Kaliningrado srityje, Tolminkiemyje. Išsiuntėme kvietimą. Laukiame atvažiuojant  Kaliningrado srities   gausių motinų asociacijos narių. Klaipėdos daugiavaikių šeimų bendrijos narių vaikai literatūrinės vakaronės metu skaitys K. Donelaičio poeziją rusų  kalba, o Kaliningrado – lietuviškai.

Taip apie susitikimą  kalbėjo  Klaipėdos daugiavaikių šeimų bendrijos  pirmininkė

V. Jurgilevičienė.

 Seniai dirbame su įvairiomis tarptautinėmis gausių šeimų organizacijomis. Gerus ryšius turime ir su kaimyninių šalių- Latvijos ir Estijos  gausių šeimų nevyriausybinėmis organizacijomis. Tarptautinį-literatūrinį vakarą gausios šeimos organizuoja pirmą kartą, bet tikiu, kad ne paskutinį. -sakė gausių šeimų asociacijos vadovė Angele  Kostogrizienė.

Gausios šeimos diena - 2010 Vilniaus Botanikos sode - R.Dagio - Seimo socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininko sveikinimai šventės dalyviams
Mes, Gausių šeimų asociacija, iš visų jėgų stengiamės, kad mūsų vienijamos šeimos jaustųsi apgaubtos dėmesiu ir šiluma.
 
KVIEČIAME VISUS GEROS VALIOS ŽMONES PAREMTI MŪSŲ VEIKLĄ, PAAUKOJANT 2% GYVENTOJŲ  PAJAMŲ MOKESČIO.
 
Bet kokia parama yra be galo svarbi mūsų šeimoms.
 
 
  tel.: +370 65057895, el. paštas: vilnius@gausiseima.lt, adresas: Kaštonų g. 3 - 9, Vilnius
Interneto svetainių kūrimas