Naujienos

2010-12-08 Choras Bel Canto pakvietė gausias šeimas į Kalėdinį koncertą

2010 m. gruodžio 3 d., Vilnius

Choras „Bel Canto“ pristato kalėdinį koncertą ir kviečia į nuostabios šventinės muzikos vakarą

Vilniaus mokytojų namų mišrus choras „Bel Canto“ su būriu solistų ir atlikėjų gruodžio 18 d. Liuteronų bažnyčioje Vilniuje surengs Šv. Kalėdų koncertą „Balta dovana. Kalėdinis „Bel Canto“ koncertas“. Jame choras kvies pasinerti į Šv. Kalėdų laukimo džiaugsmą ir Naujųjų metų spindesį, pristatydamas gražiausias ir populiariausias pasaulio kalėdines giesmes ir dainas.

„Bel Canto“ Šv. Kalėdų koncerte skambės tiek klasikiniai, tiek populiariojo žanro kalėdiniai kūriniai, tokie kaip „What a Wonderful child“, „Santa Clause is Comin‘ to Town“, „Let it snow! Let it snow! Let it snow!“ „Have Yourself a Merry Little Christmas“ ir kt., taip pat Gospel kompozicijos, daugelis kurių tapo šiuolaikinių Kalėdų muzikiniu simboliu. Šventinį vakarą įrėmins giesmės - lietuviškųjų Šv. Kalėdų muzikiniai ženklai.

Koncerto programą paįvairins poezijos posmai (iš A. Vitkausko rinkinio „Balta dovana“ ir kt.), taip pat kamerinės muzikos „intermedijos“: savo muzikines dovanas įteiks solistai Andrius Apinis (tenoras), Gema Pauliulionytė (sopranas), Tadas Girininkas (bosas), specialią programą ruošia net „Bel Canto“ choristų vaikai. Choro Šv. Kalėdų koncerte taip pat dalyvaus džiazo virtuozas Artūras Anusauskas, Raminta Gocentienė (fortepijonas), Jūratė Staškienė ir Vladas Žičkus (fleitos).

„Šv. Kalėdų šventinė atmosfera didžiąja dalimi kuriama muzikos. Yra melodijų, kurios taip susiliejo su švente, kad tapo neatsiejama jos dalimi. Daug dešimtmečių ir net šimtmečių jos keliauja po pasaulį, ir mes net nepastebime, kad žymioji „Stille Nacht“ jau beveik du šimtus metų, dainuojama ne vien tik vokiškai, taip pat beveik užmiršome, kad „Carol of the Bells“ gimė iš ukrainiečių ščedrivkos. Džiugi žinia, skleidžiama muzikos, apskrieja pasaulį, ir įvairiakalbės Kalėdinės giesmės, carol, noël, kolęda susipina į daugiakalbį ir daugiabalsį himną, šlovinantį Jėzaus Kristaus gimimą“, – sako choro „Bel Canto“ meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas Artūras Dambrauskas.

Kalėdinį koncertą choras skiria ne tik visiems muzikos gerbėjams, bet ir  gausioms šeimoms, kurias vienija Gausių šeimų asociacija. Choras „Bel Canto“ pakvietė ir padovanojo šimtą bilietų į koncertą  gausioms šeimoms. "Kalėdos - laukimo, tikėjimo ir gerumo metas. Džiaugiamės, kad to gerumo gaus ir gausios šeimos, galėdamos pasidžiaugti gražia kalėdine muzika“,- teigia Gausių šeimų asociacijos vadovė Angelė Kostogrizienė.

„Bel Canto“ Šv. Kalėdų koncertas vyks gruodžio 18 d. šeštadienį 18.00 val. Liuteronų bažnyčioje (Vokiečių g. 20) Vilniuje. Bilietus platina www.bilietai.lt


Kalėdos -2012 - Kauno m. gausios šeimos PC Mega surengtoje šventėje
Mes, Gausių šeimų asociacija, iš visų jėgų stengiamės, kad mūsų vienijamos šeimos jaustųsi apgaubtos dėmesiu ir šiluma.
 
KVIEČIAME VISUS GEROS VALIOS ŽMONES PAREMTI MŪSŲ VEIKLĄ, PAAUKOJANT 2% GYVENTOJŲ  PAJAMŲ MOKESČIO.
 
Bet kokia parama yra be galo svarbi mūsų šeimoms.
 
 
  tel.: +370 65057895, el. paštas: vilnius@gausiseima.lt, adresas: Kaštonų g. 3 - 9, Vilnius
Interneto svetainių kūrimas