Naujienos

2012-05-12 GAUSIOS ŠEIMOS DIENA KAUNO ZOOLOGIJOS SODE

Gegužes 12  dieną Lietuvos gausios šeimos rinkosi į Kauno zoologijos sodą. Jau trečius metus gausios šeimos švenčia savo Gausios šeimos dieną. Šventės vieta kiekvienais metais keičiasi, nes kiekvieną kartą norime šeimoms ir vaikams suteikti naujų įspūdžių, pažinimo džiaugsmo. Ne paslaptis, kad daug vaikų zoologijos sode lankėsi pirmą kartą, nors apie jį girdėjo labai daug.
 Buvo skelbiamas koliažų konkursas, orgnizuoti metų gausios šeimos rinkimai. Šeimas siūlė organizacijos, kolektyvai, bičiuliai, seniūnijos ir kt.
    Iš visos gausybės pasiūlytų šeimų komisija išrinko   4 nugalėtojas . 2-3    vietas pasidalijo 3  šeimos: Vaitų šeima iš Kauno, Jakavičių šeima iš Panevėžio ir Račinskų šeima iš Klaipėdos. Dvi pirmosios šeimos buvo apdovanotos fotoaparatais,  10  vaikų šeimai  iš Klaipėdos -mikrobangų krosnele.
 Metų šeimos "Metų gausi šeima- 2012" vardas suteiktas Rimučio ir  Genovaites  Jonkų šeimai iš Skuodo. Šeima augina 8  vaikus, ūkininkauja.  Gražūs vaikų sportiniai pasiekimai, gerai mokosi.
Šeima apdovanota generalinio rėmėjo įsteigtu prizu -2000 litų čekiu.
Apdovanojimai buvo įteikti koliažų konkurso nugalėtojams ("Lego" konstruktoriai, "Barbė" lėlė), kitiems konkurso dalyviams prisiminimo dovanėles. (koliažus galima pasižiūrėti  www.bigbankas.lt).
Šventės dalyviams vaidino Kauno kazio Binkio teatras. Šeimoms buvo organizuotas piknikas, kurio metu šeimos valgė picą, vaišinosi ledais "Premia", saldumynais ir troškulį galėjo numalšinti vandeniu "Rasa"
Po pikniko visi pramogavo: vaikai galėjo dukti ant batuto "Ratai", dalyvauti Liūtuko "Aha" konkurse,  ir kas be ko susipažinti su zoologijos sodo gyventojais-žvėreliais. 
Šeimos pavakare skirstėsi į namus pavargusios, bet pilnos įspūdžių ir vieni kitiems sakė "Iki susitikimo kitais metais"!
 
SPANGUOLĖS IR MAISTAS IR VAISTAS
Mes, Gausių šeimų asociacija, iš visų jėgų stengiamės, kad mūsų vienijamos šeimos jaustųsi apgaubtos dėmesiu ir šiluma.
 
KVIEČIAME VISUS GEROS VALIOS ŽMONES PAREMTI MŪSŲ VEIKLĄ, PAAUKOJANT 2% GYVENTOJŲ  PAJAMŲ MOKESČIO.
 
Bet kokia parama yra be galo svarbi mūsų šeimoms.
 
 
  tel.: +370 65057895, el. paštas: vilnius@gausiseima.lt, adresas: Kaštonų g. 3 - 9, Vilnius
Interneto svetainių kūrimas